MICHALDOBES.COM

Výstava fotografií zvířat - Galerie Na Konci světa

16.03.2017 , zobrazeno: 807x


Chtěl bych Vás tímto pozvat na svoji autorskou výstavu fotografií Cesty za zvířaty, která bude k vidění v Galerii Na Konci světa v zámeckém parku Veltrusy v termínu od 2. 4. 2017 do 28. 5. 2017.

Součástí výstavy bude i soubor 16ti fotek lišek, které jsem vyfotil v únoru na ostrově Hokkaidó. Pozorovat je při námluvách ve volné přírodě byl asi ten nejromantičtější moment, který jsem zatím při focení wildlife zažil. Výstavě ale pořád něco chybělo. Něco, co by jí dávalo hlubší smysl, nějaké poselství.

Proto jsem oslovil organizaci Svoboda zvířat, která poskytne informační materiály k jejich kampani Proti srsti za zákaz kožešinových farem v ČR. Návrh zákona zákazu je nyní ve Sněmovně a má šanci na přijetí. Děkuji, že ji podpoříte např. podpisem na petici nebo finančně.

Více na: 

www.protisrsti.cz
www.vesvekuzi.com

www.svobodazvirat.cz

...proč by desetitisíce lišek (a nejen jich) mělo umírat pro snobské potěšení na kožešinových farmách ?! Jejich místo je ve volné přírodě, tam patří. Přál bych jim, aby mohly někdy zažít například to, co ty dvě zrzky v Japonsku!

 

Facebook Twitter Twitter Digg Digg

Zanechat vzkaz

Jméno: *
E-mail:
Text: *
Napsáno je a zbývá    znaků

Vložené komentáře

Michal - 31.03.2017 (09:09)
Díky Hanko☺️
Hanka - 20.03.2017 (06:53)
Tak to ti držím palce. Jednou z tebe bude slavný fotograf. Myslím si, že umíš. Věnuj se tomu dál. Hanka